sorusayfam.com - Online Test Çözmenin Adresi!

ÜNİTE TESTLERİ

5.Sınıf, 6.Sınıf, 7.Sınıf ve 8.Sınıf düzeylerinde Türkçe Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler ve İngilizce Derslerinin her biri için Ünite Ünite Ayrılmış Konu Testleri. Her Dersin sayfasına ulaştığınızda Sınıfınızı seçebilir ardından istediğiniz konuda sizin için hazırlanmış Ünite Testlerine Ulaşabilirsiniz.

İngilizce Kelime Testleri

5.Sınıf, 6.Sınıf, 7.Sınıf ve 8.Sınıf düzeylerinde İngilizce Dersi için Ünite Ünite Ayrılmış Kelime Testleri. İngilizce Dersi sayfasından Sınıfınızı seçebilir ardından istediğiniz konuda sizin için hazırlanmış İngilizce Kelime Testlerine Ulaşabilirsiniz.

Gündelik İngilizce Testleri

İngilizce Günlük Hayat Kalıplarını Öğrenmek, Gündelik Konuşma Dilini Geliştirmek, Günlük Hayatta Kullanılan Kalıp İngilizce Söz Öbekleri Kolayca Öğrenebilmek İstiyorsan, Bu Test Tam Sana Göre! Yüzlerce soru barındıran ve testi her tekrar başlattığında yepyeni 20 soru ile karşılacağın Online Test.

İngilizce Tüm Konular Kelime Testleri

5.Sınıf, 6.Sınıf, 7.Sınıf ve 8.Sınıf düzeylerinde İngilizce Dersi için Ünite Ayrımı Olmayan Tüm Konular Kelime Testleri. İngilizce Dersi sayfasına ulaştığınızda Sınıfınızı seçebilir, ardından sayfanın altında bulunan sizin için hazırlanmış İngilzice Tüm Konular Kelime Testlerine Ulaşabilirsiniz.

YDS - YÖKDİL - YDT - TOEFL - IELTS ve tüm diğer İngilizce Sınavlarında En Çok Karşılaşılan Kelimeler

YDS - YÖKDİL - YDT - TOEFL - IELTS ve tüm diğer İngilizce Sınavlarında En Çok Karşılaşılan, İsim, Fiil, Sıfat, Zarf, Bağlaç, Phrasal Verb ve Preposition içeren Online Testlere Ulaşabilirsiniz.

Tüm Konular Testleri

5.Sınıf, 6.Sınıf, 7.Sınıf ve 8.Sınıf düzeylerinde Türkçe Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler ve İngilizce Derslerinin her biri için Ünite Ayrımı Olmayan Tüm Konular Testleri. Her Dersin sayfasına ulaştığınızda Sınıfınızı seçebilir ardından sayfanın altında bulunan sizin için hazırlanmış Ünite Testlerine Ulaşabilirsiniz.

SINIF DÜZEYİNDE DENEMELER

5.Sınıf, 6.Sınıf, 7.Sınıf ve 8.Sınıf düzeylerinde, Türkçe Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler ve İngilizce Derslerinin hepsinin birlikte bulunduğu DENEME SINAVLARI